Umělecké kované brány a kovaná vrata

Kované brány vyhotovujeme i v exklusivním provedením tradičními uměleckokovářskými postupy. Jedná se o specifické výrobky, které na první pohled vynikají propracovaností do nejmenších detailů a některými již v dnešní době nestandardními prvky. Kované brány v tomto provedení lze realizovat i v rámci posuvných systémů, ale v drtivé většině se výroba provádí formou klasických křídlových vrat. Zpravidla umělecké kované brány vyhotovujeme na základě našich návrhů, ale pochopitelně je výroba po konzultaci možná i na základě Vašich představ, případně ve smyslu nákresu architektů.

kované brány kovaná brána kovaná brána kované brány kovaná brána

Povrchová úprava umělecké kované brány

Vzhledem k požadavané životnosti kovaných bran v tomto provedení ve většině případů volíme základní povrchovou úpravu žárovým zinkováním. Následný nátěr kovářskými barvami je pro vyniknutí propracovaných ručně vyráběných spojů nezbytný.

Instalace umělecké kované brány

Vzhledem ke specifičnosti kovaných bran v tomto provedení se většinou řeší kotvení individuálně u každé zakázky. Především z důvodu vysoké hmotnosti konstrukcí převážně kompletně z plných materiálů.

kovaná brána kovaná brána kované brány kované brány kované brány

Ceník umělecké kované brány 

U kovaných bran v tomto provedení je ve většině případů před stanovením finální ceny nutné propracování návrhu realizace do nejmenších detailů. Pokud chcete mít kovanou bránu jako naprostý originál neváhejte nás kontaktovat a my pro připravíme návrhy dle Vašich požadavků. 

fotogalerie kontakty