Kované ploty

Realizaci kovaných plotů a kovových plotů provádíme zpravidla v návaznosti na použitý styl kované brány, které se ve většině případů vyrábí souběžně. V rámci běžného standardu vyrábíme jednoduché kovové ploty vhodné zejména k moderním objektům, ale zároveň také umělecké kované ploty tradičními kovářskými technologiemi. Běžně vyrábíme ploty především s nýtovanými spoji čtyřhranné oceli s pásovinou. Tato skladba v současnosti dominuje většině případů realizací kovaných plotů. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, takže je možné materiály výplně i způsob provedení spojů kovaného plotu libovolně vybrat. 

kovaný plot kovaný plot kované ploty kovaný plot kovaný plot

Povrchová úprava kovaných plotů

U kovových jednodušších plotů je možné ponechat pouze základní povrchovou úpravu žárovým zinkováním. Plot již v takovém vyhotovení je bezúdržbový po desetiletí. U zdobnějších variant kovaných plotů doporučujeme následně nenést finální nátěr kovářskou barvou, které umožní plotu z kovu nejlépe vyniknout. 

Instalace kovaných plotů

pro instalaci kovaných plotů není nutná žádná stavební připravenost a rozhodně nedoporučujeme použití systémových držáků výrobců stavebních materiálů. Otvory pro instalaci kovaných plotů se vrtají dodatečně přímo při instalaci. 

kovaný plot kovaný plot kované ploty kovaný plot kované ploty

Ceník kovaných plotů

Vzhledem k širokému sortimentu kovaných plotů a kovových plotů není možné zpracovat cenu do přehledného ceníku. Výrazný vliv na konečnou cenu má pochopitelně i realizované množství. Cenové nabídky vyhotovujeme bezplatně do týdne a ve většině případů v předstihu osobně konzultujeme parametry kovaného plotu se zákazníkem.

fotogalerie  kontakty