602 499 080

kovaný plot

kovaný plot

Kované ploty

Realizaci kovaných plotů a kovových plotů provádíme zpravidla v návaznosti na použitý styl kované brány, které se ve většině případů vyrábí souběžně. V rámci běžného standardu vyrábíme jednoduché kovové ploty vhodné zejména k moderním objektům, ale zároveň také umělecké kované ploty tradičními kovářskými technologiemi. Běžně vyrábíme ploty především s nýtovanými spoji čtyřhranné oceli s pásovinou. Tato skladba v současnosti dominuje většině případů realizací kovaných plotů. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, takže je možné materiály výplně i způsob provedení spojů kovaného plotu libovolně vybrat. 

Povrchová úprava kovaných plotů

U kovových jednodušších plotů je možné ponechat pouze základní povrchovou úpravu žárovým zinkováním. Plot již v takovém vyhotovení je bezúdržbový po desetiletí. U zdobnějších variant kovaných plotů doporučujeme následně nenést finální nátěr kovářskou barvou, které umožní plotu z kovu nejlépe vyniknout. 

Instalace kovaných plotů

pro instalaci kovaných plotů není nutná žádná stavební připravenost a rozhodně nedoporučujeme použití systémových držáků výrobců stavebních materiálů. Otvory pro instalaci kovaných plotů se vrtají dodatečně přímo při instalaci. 

Ceník kovaných plotů

Vzhledem k širokému sortimentu kovaných plotů a kovových plotů není možné zpracovat cenu do přehledného ceníku. Výrazný vliv na konečnou cenu má pochopitelně i realizované množství. Cenové nabídky vyhotovujeme bezplatně do týdne a ve většině případů v předstihu osobně konzultujeme parametry kovaného plotu se zákazníkem.

Kovářství a umělecké kovářství Kacovský © 2024